رفتن به محتوای اصلی
x
 • گرامیداشت روز پزشک با حضور کلیه اساتید و دستیاران و متخصصین و پزشکان محترم مرکز

  به گزارش روابط عمومی مرکز، روز دوشنبه 31 مردادماه 1401، به مناسبت گرامیداشت روز پزشک، مراسمی با حضور کلیه اساتید و دستیاران و متخصصین و پزشکان  مرکز برگزار گردید.این مراسم  با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید  توسط دکتر نیکدستی قاری ممتاز بین المللی آغاز گردید. سپس آقای دکتر صالحی، ضمن خیرمقدم به مدعوین این روز را به آنها تبریک گفته و در ادامه آقای دکتر رزمجو طی سخنانی از جامعه پزشکان تجلیل بعمل آوردند.

   

   

 • کمیته آموزش به بیمار

  به گزارش روابط عمومی مرکز، کمیته آموزش به بیمار با حضور کلیه اعضاء و به ریاست آقای دکتر صالحی روز یکشنبه 2 مرداد ماه 1401 درخصوص اقدامات انجام شده در رابطه با آموزش به بیماران حین بستری و پس از ترخیص توسط پرستاران بخشها و مسئول آموزش به بیمار برگزار گردید.

 • جلسه تکریم و تقدیر از آقای دکتر امامی

  به گزارش روابط عمومی مرکز، جلسه تکریم و تقدیر از زحمات ارزشمند آقای دکتر محمدحسن امامی طی  مدتی که سمت مدیریت بیمارستان را به عهده داشتند روز پنج شنبه 30 تیرماه 1401 با حضور مسئولین و پرسنل مرکز برگزار گردید.

 • جلسه با حضور آقای دکتر اعرابی

  به گزارش روابط عمومی مرکز:  روز پنج شنبه 1401/04/23 به منظور بررسی مسائل و مشکلات پروژه طرح توسعه بیمارستان و اتخاذ تصمیماتی در خصوص رفع موانع و تسریع در انجام امور مربوط به پروژه مذکور، جلسه ای با حضور آقای دکتر اعرابی معاون پشتیبانی دانشگاه، و ریاست و مدیریت مرکز در دفتر بیمارستان برگزار گردید.                         

 • کمیته امربه معروف و نهی از منکر

  به گزارش روابط عمومی مرکز: کمیته امر به معروف و نهی از منکر با حضور اعضاء و به ریاست  آقای دکتر صالحی روز چهارشنبه 1401/04/15 در محل دفتر بیمارستان تشکیل گردید و در خصوص مصادیق امر به معروف و نهی از منکر و همچنین پوشش حرفه ای کارکنان بحث و تبادل نظر شد و مصوباتی مطابق با سنجه های اعتباربخشی اتخاذ گردید.

 • کمیته امور رفاهی

  به گزارش روابط عمومی مرکز: کمیته امور رفاهی روز چهارشنبه 15 تیرماه 1401 با حضور کلیه اعضاء و به مدیریت آقای مهندس طاهریان مدیر مرکز در خصوص ارتقاء برنامه های رفاهی همکاران برگزار گردید.

 • برگزاری کوه گشت

  برگزاری کوه گشت ویژه پرسنل مرکز روز پنج شنبه 9 تیرماه در محل کوه صفه با حضور مسئولین و تعدادی از همکاران

 • جلسه دیدار آقای دکتر عابدینی و همکارانشان با رییس و مدیر مرکز

  جلسه دیدار آقای دکتر عابدینی رییس سابق بیمارستان امام موسی کاظم (ع) و همکارانشان با رییس و مدیر مرکز روز چهارشنبه 8 تیرماه 1401

 • مراسم معارفه مدیر مرکز

  به گزارش واحد امورعمومی مرکز، روز چهارشنبه اول تیرماه 1401  آقای دکتر صالحی رییس بیمارستان طی ابلاغی آقای مهندس طاهریان را بعنوان مدیر مرکز معرفی نمودند.

 • حضور نماینده مجلس شورای اسلامی در بیمارستان و بازدید از پروژه طرح توسعه ساختمان مرکز صبح روز جمعه 19 فروردین ماه 1401

  خانم دکتر شیخی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی روز جمعه با حضور ریاست و مدیریت محترم بیمارستان از  پروژه در حال ساخت توسعه ساختمان بیمارستان را بازدید کرد. وی پس از بازدید از پروژه قول مساعد داد از طریق مجلس و وزارتخانه جهت رفع مشکلات مالی پروژه تلاش نماید.